Wyniki zawodów 2017
25.11
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Kadetów i Młodzików - SK - Bełchatów
21.10
Mistrzostwa Województwa Młodzików i Dzieci - SK - Radomsko
14.10
XXV Memoriał Tadeusza Wnuka - SK - Pabianice
24.09
Ogólnopolski Turniej "Lato Sieradzkie" - SW - Sieradz
23.09
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - SK, K - Moszczenica
10.09
Memoriał J. Kauca i Olimpijczyków - SW - Łódź
9.09
Grand Prix Łódź Master Cup - SW - Łódź
25.06
Gala Zapaśnicza o Puchar Wójta Gminy Wróblew SW, K - Słomków Mokry
3.06
Turniej Młodzików o Mistrzostwo Szkół Podstawowych SK - Wola Krzysztoporska
13.05 3 Turniej Mistrzostw Województwa Dzieci SK i 1 Turniej Dziewcząt - Brzoza
7-8.04 Turniej Młodzików i Dzieci SK - Moszczenica
18.03
Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików i Dzieci SW- Zgierz
4-5.02
IV Ogólnopolski Turniej Kadetów i Młodzików - SK - Pabianice


Wyniki zawodów 2016
05.11
3 Turniej Młodzików SK - Radomsko
29.10
XXIV Memoriał Tadeusza Wnuka SK - Pabianice
01.10
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - region C SW - Zgierz
25.09 Ogólnopolski Turniej "Lato Sieradzkie" Memoriał im. Kazimierza Zielińskiego Otwarte Mistrzostwa Woj. Łódzkiego SW - Sieradz
24.09
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek - region C K - Gomulin
24.09
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - region C SK - Gomulin
19.06
Turniej Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Szkół Podstawowych Województwa Łódzkiego SK - Wola Krzysztoporska
17-18.06
17 Międzynarodowy Turniej Młodzików o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego Piotra Stępnia SK - Piotrków Trybunalski
12.06
3 Gala Zapaśnicza o Puchar Wójta gminy Wróblew, 3 Turniej Mistrzostw Województwa Łódzkiego Młodzików SW - Słomków Mokry
05.06
2 Gala Zapaśnicza - Memoriał J.Kauca i Olimpijczyków SW - Łódź
04.06
III Ogólnopolski Turniej Kadetów i Dzieci SK - Pabianice
04.06
Wielka Nagroda Łodzi SW, K - Łódź
07.05
Wojewódzki Turniej Młodzików i Młodzieży Szkolnej SK - Piotrków
06.03 1 Gala Zapaśnicza - Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików SW - Zgierz
05.03
1 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików SK - Szydłów
05.03
Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej o Puchar Wójta Gminy Grabica w minizapasach SK - Szydłów


Wyniki zawodów 2015

11-12.12
XV Memoriał Marcina Kurpińskiego K, SW - Zgierz
15.10
Finał Wojewódzki Programu "Zapasy Sportem Wszystkich Dzieci" SK - Wola Krzysztoporska
4.10
XXIII Memoriał T. Wnuka i 5 Turniej Mistrzostw Woj. Młodzików SK - Pabianice
13.09
Wielka Nagroda Łodzi SW, K - Łódź
12.09
3 Gala Zapaśnicza, Lato Sieradzkie SW - Sieradz
12.09
Gala Zapaśnicza - Mistrzostwa Województwa Łódzkiego SK - Brzoza
20.06
2 Ogólnopolski Turniej Dzieci pod Patronatem Starosty Pabianickiego, 3 Turniej Mistrzostw Woj. Łódzkiego Młodzików SK - Pabianice
14.06
2 Gala Zapaśnicza, 2 Turniej Mistrzostw Województwa Łódzkiego Młodzików SW - Słomków Mokry
6.06
19 Memoriał Jana Kauca i Olimpijczyków oraz 1 Turniej Mistrzostw Województwa Młodzików SW - Łódź
17.05
2 Turniej Dzieci, 2 Turniej Mistrzostw Województwa Łódzkiego Młodzików SK - Radomsko
20-21.03
1 Turniej Dzieci SK  - Moszczenica
20-21.031 Turniej Mistrzostw Województwa Łódzkiego Młodzików SK - Moszczenica
28.02
Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego SW, K - Zgierz
 

Wyniki zawodów 2014
13.12
Memoriał Marcina Kurpińskiego SW - Zgierz
12-13.12 XXII Memoriał Tadeusza Wnuka SK - Pabianice
7.12 Otwarte Mistrzostwa Województwa Juniorów i 1 Turniej Młodzieży Szkolnej SK - Radomsko
15.11 1 Krok Zapaśniczy SK - Brzoza
7-8.11 XV Międzynarodowy Turniej Młodzików o Puchar P. Stępnia SK - Piotrków
21.09
Wielka Nagroda Łodzi (młodzicy)
1 Krok Zapaśniczy (dzieci)
SW - Łódź
13.09
4 Gala Zapaśnicza SW - Sieradz
22.06
4 Turniej Młodzieży Szkolnej, Mistrzostwa Woj. Kadetów SK - Wola Krzysztoporska
15.06
3 Gala Zapaśnicza SW - Łódź
29.05
2 Gala Zapaśnicza SW - Słomków Mokry
24.05
3 Turniej Młodzieży Szkolnej SK - Brzoza
17.05
Wiosenny Turniej Talentów Młodzików i Dzieci SW - Łódź
10.05 1 Ogólnopolski Turniej Młodzików, Otwarte Mistrzostwa Województwa Kadetów SK - Pabianice
14-15.03 2 Turniej Młodzieży Szkolnej SK - MOSZCZENICA
22.02 Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego (1 Gala) SW - ZGIERZ



Wyniki zawodów 2013
7.12V Gala Zapaśnicza - Memoriał Marcina Kurpińskiego SW - Zgierz
1.12
II Wojewódzki Turniej Kadetów, Pierwszy Krok SK - Radomsko
30.11
Mistrzostwa Województwa Juniorów, II Turniej Młodzików SK - Moszczenica
17.11
4 Turniej Młodzieży Szkolnej SK - Pabianice
7.09
Lato Sieradzkie - 4 Gala SW - Sieradz
19-21.07
XIX OOM SK - Piotrków Trybunalski
11-13.07
XIX OOM SW i K - Zgierz
16.06
I Turniej Kadetów SK - Brzoza
16.06
III Turniej Młodzieży Szkolnej SK - BRZOZA
16.06
XVII Memoriał J. Kauca i Olimpijczyków - SW ŁÓDŹ
15.06
3 Gala Zapaśnicza Dzieci - SW Łódź
19.05
Eliminacje do OOM SW - ZGIERZ
17-18.05
II Turniej Młodzieży Szkolnej SK - WOLA KRZYSZTOPORSKA
6-7.04
Memoriał T. Wnuka SK - PABIANICE
16.03
1 Turniej Młodzieży Szkolnej SK - RADOMSKO
09.03
2 Gala Zapaśnicza SW - ZGIERZ
02.021 Gala Zapaśnicza SW - ZGIERZ





  Wyniki zawodów 2012
7-8.12 IV Gala Zapaśnicza - Memoriał Marcina Kurpińskiego SW - Zgierz
25.11 4 Turniej Młodzieży Szkolnej i Kadetów SK - BRZOZA
18.11 1 Krok Zapaśniczy SW - ŁÓDŹ
28.10
Jesienny Pierwszy Krok Zapaśniczy SK - WOLA KRZYSZTOPORSKA
07.10
3 Turniej Młodzieży Szkolnej i Kadetów SK - RADOMSKO
06.10 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SK - RADOMSKO
29.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SW - ZGIERZ
23.09 3 Turniej Młodzików SK - PABIANICE
23.09 Mistrzostwa Województwa Juniorów SK - PABIANICE
15.09
"Lato Sieradzkie" - III Gala Zapaśnicza SW
- SIERADZ
08.09
Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Woj. Łódzkiego mem. T. Wnuka SK
- PTC PABIANICE
16.06
Mem. J.Kauca i Olimpijczyków SW
- BUDOWLANI ŁÓDŹ
16.06
Turniej Młodziezy i Kadetów SK
25-26
05
EL. OOM SW
- ZGIERZ
20.05
II Turniej Młodzików SK
- WOLA KRZYSZTOPORSKA
19
05
EL. OOM SK
- PIOTRKÓW
20-22
04
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS SK
- PIOTRKÓW TRYB.
21.04
II Wojewódzka Gala Zapaśnicza
- ZGIERZ
14.04
Wiosenny I Krok Zapaśniczy SK
- PABIANICE
31.03
I Turniej Młodzików - Mistrzostwa Województwa SK - RADOMSKO
25.02 I Wojewódzka Gala Zapaśnicza
- ZGIERZ
18.02 I Puchar Prezesa ŁZZ Kadeci, I TMS Dzieci SK

Klasyfikacja sportowa ŁZZ 2012
KOBIETY
STYL KLASYCZNY
STYL WOLNY

 




  Wyniki zawodów 2011
17.11 Turniej Młodzieży Szkolnej SK
- STOBIECKO
10.12 Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa SK - PABIANICE
10.12 IV Gala Zapaśnicza
- ZGIERZ
20.11 I Krok Zapaśniczy SW
- KS 20 ŁÓDŹ
12.11 Wojewódzki Turniej Młodzików SK
- RADOMSKO
12.11 II Turniej Kadetów o Puchar Prezesa ŁZZ SK
- RADOMSKO
06.11 IV Turniej Młodzieży Szkolnej SK
- WOLA KRZYSZTOPORSKA
25.09 III Gala Zapaśnicza
- SIERADZ
12.06 Turniej Młodzieży Szkolnej SK
- AKS PIOTRKÓW
29.05 II Gala Zapasnicza
- ATLETA ŁÓDŹ
28.05 Turniej Młodzieży Szkolnej SK
- GUKS GORZKOWICE
22.05 Wojewódzki Turniej Młodzików SK
- PTC PABIANICE
02.04 I KROK ZAPAŚNICZY
- SZYDŁÓW
26.03 I Turniej Młodzieży Szkolnej SK
- PABIANICE
26.02 I GALA ZAPAŚNICZA SW
- ZGIERZ
19.02 Turniej Młodzików SK
- BRZOZA
20.02 I Puchar Prezesa ŁZZ kadetów SK
- PABIANICE

  Wyniki zawodów 2010
04.12 III Gala Zapaśnicza SW
- ZGIERZ
28.11 1 Krok Zapasniczy SW
- ŁÓDŹ
21.11 Turniej Młodzików o Puchar ŁZZ SK
- PABIANICE
20.11 Turniej Młodzieży Szkolnej SK
- RADOMSKO
06.11 Turniej Młodzieży Szkolnej SK
- RADOMSKO
23.10 I Krok Zapaśniczy SK
- WOLA KRZYSZTOPORSKA
03.10 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SW
- KIELCE
25.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SK
- RADOMSKO
15.05 III Turniej Młodzieży Szkolnej SK
- PIOTRKÓW TRYB.
27.03 Eliminacje do O.O.M K
- MADEJ OCIESĘKI
27.03 Turniej Młodzieży Szkolnej SK
- WOLA KRZYSTOPORSKA
13.03 Turniej Młodzików o Puchar ŁZZ SK
- RADOMSKO
27.02 I Gala Zapaśnicza SW
- ZTA ZGIERZ
07.02 Mistrzostwa Województwa Kadetów SK - PTC PABIANICE
30.01 I Turniej Młodzieży Szkolnej SK
- PABIANICE
23.01 I Turniej Noworoczny Kadetów SK
- RADOMSKO
  Wyniki zawodów 2009
12.12 XIII Memoriał Jana Kauca Juniorów SW - BUDOWLANI ŁÓDŹ (81 kb)
13.12 Memoriał Marcina Kurpińskiego Młodzików SW - ZTA ZGIERZ (98 kb)
26.09 Lato Sieradzkie SW
- PIAST SIERADZ (108 kb)
26.09 I Turniej Młodzików SW
- PIAST SIERADZ (68 kb)
13.06 IV Memoriał Braci Łąpiesiów SW
- ŁKS Łódź (125 kb)
06.06 III Turniej Młodzieży Szkolnej SK
- PIOTRKÓW TRYB. (117 kb)
05.04 III Turniej Młodzików SW
- Budowlani Łódź (133 kb)
04.04 II Turniej Młodzieży Szkolnej SW
- Budowlani Łódź (150 kb)
15.03 I Turniej Młodzików SW
- Budowlani Łódź (135 kb)
22.03 I Turniej Młodzików SK
- PTC Pabianice (184 kb)
28.02 I Turniej Młodzieży Szkolnej SW
- Wola Krzysztoporska (72 kb)
28.02 I Turniej Młodzieży Szkolnej sk
- Wola Krzysztoporska (251 kb)
21.02 I Puchar Kadetów SW
- ZTA Zgierz (81 kb)
21.02 I Puchar Kadetów SK
- ZTA Zgierz (96 kb)












© 2006 Copyright Łódzki Związek Zapaśniczy